Wyniki I etapu regionalnego – Szczecin


plakat-konkurs-zw2015a - małyUroczyste wręczenie nagród odbędzie się 2 marca 2015 r. o godz. 12:00 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” Oddział w Szczecinie, ul. Kaszubska 20/3 w Szczecinie.

Skład jury I etapu regionalnego IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” w Szczecinie:
Michał Adamczyk – architekt
Sylwester Chruszcz – architekt, prezes Fundacji im. Bolesława Chrobrego
Bartłomiej Ilcewicz – Wiceprezes Okręgu Szczecin Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych
Anna Kiezik – studentka Architektury i Urbanistyki
Paweł Majewicz – dyrektor Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” Oddział w Szczecinie
Jolanta Szyłkowska – Prezes Okręgu Szczecin Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej

Kategoria: szkoły gimnazjalne

Prace literackie – gimnazjum

I miejsce
Ewa Nowakowska – kl. III, Gimnazjum nr 9 im. Szarych Szeregów w Gorzowie Wielkopolskim

II miejsce
Wojciech Hyla – Gimnazjum nr 2 im Armii Krajowej w Kwidzynie

III miejsce
Alina Markulak – kl. II, Gimnazjum Katolickie w Żarach

Wyróżnienia:
Szymon Górny – kl. I G, Katolickie Gimnazjum w Koszalinie,
Oliwia Deik – kl. III, Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Damnicy

Prace multimedialne – gimnazjum

I miejsce
Kaja Kowal – kl. III, Zespół Szkół Samorządowych, Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Kobylnicy

II miejsce
Katarzyna Seńko – kl. III A, Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Mrzeżynie

III miejsce
Karolina Tyndyk – kl. III B, Publiczne Gimnazjum im. Książąt Pomorza Zachodniego w Trzebiatowie

Prace plastyczne – gimnazjum

I miejsce
Klaudia Klosa – Gimnazjum nr 7 w Szczecinie

II miejsce
Agata Górska – kl. II PG, Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderów Uśmiechu w Mrzeżynie

Wyróżnienia:
Aleksandra Kaszubowska – kl. III c, Gimnazjum w Debrzynie
Mikołaj Jaśkiewicz – kl. II SG, Społeczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Kwidzynie

Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne

Prace literackie – ponadgimnazjalne

I miejsce
Katarzyna Witkiewicz – kl. III Technikum Geologicznego, Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze

Wyróżnienie:
Kinga Migdał – kl. II Technikum Logistycznego o profilu wojskowym, Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze

Prace multimedialne – ponadgimnazjalne

I miejsce
Angelika Walkiewicz – kl. I, XVI Liceum Ogólnokształcące Specjalne przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Gdyni

II miejsce
Szymon Chudziak – kl. IV A Technikum nr 12, Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku

III miejsce
Karolina Smoczyk – kl. 3 c, Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Wyróżnienie:
Kacper Kamyszek – kl. III N, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku
Mateusz Borowy – kl 2, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku

Prace plastyczne – ponadgimnazjalne

I miejsce
Jan Piotrowski – kl. II fs, II LO im. Mieszka I w Szczecinie

II miejsce
Ewelina Zwierzyńska – kl. IV B, Liceum Plastyczne w Szczecinie
Patrycja Śnieżek – kl. I A, Szczecińskie Kolegium Informatyczne w Szczecinie

III miejsce
Paulina Książkiewicz – kl. II, Centrum Edukacji – Zdroje w Szczecinie
Daria Gralak – kl. II d, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 roku w Kaliszu Pomorskim

Wyróżnienia:
Monika Ciok – kl. II c, Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych im. St. Staszica w Słupsku
Patrycja Proć – kl. II, Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach
Przemysław Oczyński – kl. I LO, Liceum Ogólnokształcące ,Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach