Wyniki I etapu regionalnego – Szczecin


09-01-2018 plakat konkurs 2018

Wręczenie nagród i podsumowanie etapu regionotOalnego odbędzie się w szkołach laureatów w ustalonym z Dyrekcją terminie.

Dziękujemy za udzielone wsparcie oraz ufundowanie nagród dla laureatów:  IPN Oddział w Szczecinie, Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana Oddział w Szczecinie, Poseł na Sejm RP Sylwester Chruszcz oraz Fundacja im. Bolesława Chrobrego.

 

Kontakt w sprawie wyników i uroczystego podsumowania konkursu w Szczecinie: Grzegorz Kozak, tel.: 603 706 205

 

 

 

 

Skład jury I etapu regionalnego VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” w Szczecinie:

Grzegorz Kozak – wiceprezes Zarządu Głównego Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych

Marcin Stajniak – członek Okręgu Szczecin ZŻNSZ,radny osiedla Turzyn

Paweł Majewicz -Przewodniczący Zarządu Oddziału Okręgowego Civitas Christiana w Szczecinie

Jerzy Mużyło – Prezes Stowarzyszenia Kresy Wschodnie – Dziedzictwo i Pamięć

Adam Czarniawski – nauczyciel historii

Paulina Książkiewicz – członek Okręgu Szczecin ZŻNSZ

Anna Sagan

 

 

Kategoria: szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne

 

Prace literackie – szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne

Wyróżnienia:

Maja Świerczyńska, Gorzów Wielkopolski, Joanna Golec

 

Prace plastyczne – szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne

I miejsce

Julia Iskrzycka, Karlino.

II miejsce

Julia Zdrojewska, Słupsk, Opiekun: Ewa Chochuł.

III miejsce

Małgorzata Batruch,   Słupsk, Opiekun: Ewa Chochuł.

 

 

Kategoria: szkoły średnie

Prace literackie – średnie

I miejsce

Aleksandra Rogan, Kalisz Pomorski

II miejsce

Angelika Górska, Wejherowo, Opiekun: Ewa Sowińska.

III miejsce

Karolina Drewa, Wejherowo, Opiekun: Ewa Sowińska.

 

Prace multimedialne – średnie

I miejsce

Kamila Goike, Wejherowo, Opiekun: Ewa Sowińska.

II miejsce

Kornelia Ogórkiewicz, Wejherowo, Opiekun: Ewa Sowińska.

III miejsce

Milena Kosznik, Wejherowo, Opiekun: Ewa Sowińska.

Wyróżnienia:

Jakub Szpręglewski, Stargard, Opiekun: ks. Marcin Miczkuła.

 

Prace plastyczne – średnie

I miejsce

Emilia Sikora, Kalisz Pomorski.

II miejsce

Kalina Klas, Wejherowo.

III miejsce

Weronika Szpakiewicz, Wejherowo.

Wyróżnienia:

Anna Grudzińska, Wejherowo, Opiekun: Ewa Sowińska.