Wyniki I etapu regionalnego – Poznań


09-01-2018 plakat konkurs 2018Uroczyste podsumowanie I etapu regionalnego VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” w Poznaniu odbędzie się w dniu 4.03.2018 r. (niedziela) o godz. 11.00 w Hali Sportowej Gimnazjum nr 54, ul. Newtona 2.

 

Kontakt w sprawie wyników i uroczystego podsumowania konkursu w Poznaniu: Ziemowit Przybitkowski, tel.: 507 369 784

 

 

 


 

 

Kategoria: szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne

 

Prace literackie – szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne

I miejsce

Agnieszka Kwiecień, ZSPiP im. Jana Pawła II w Czechach.

II miejsce

Julita Węska, Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Krzyżu Wielkopolskim.

III miejsce

Dominika Twarowska, Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Krzyżu Wielkopolskim.

Wyróżnienia:

Dominik Olczyk, Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Krzyżu Wielkopolskim.

 

Prace multimedialne – szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne

I miejsce

Emil Gursz, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Budzyniu.

II miejsce

Michał Hoffman, Katolicka Publiczna Szkoła w Polkowicach.

III miejsce

Norbert Justyna, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wł. Jagiełły w Tuszynie.

Wyróżnienia:

Kamil Kołodziejski, Katolicka Szkoła Podstawowa w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Prace plastyczne – szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne

I miejsce

Weronika Miśkiewicz, Szkoła Podstawowa w Kodrębie.

II miejsce

Julia Kwiatkowska, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim.

III miejsce

Ewa Kasprzak, SP nr 1 w Siechnicach im. Mikołaja Kopernika.

Wyróżnienia:

Oliwia Goraj, Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury w Międzyborzu.

Agnieszka Kwiecień, Zespół SP i Przedszkola im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli.

Justyna Miazek, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie, Opiekun:

Jolanta Pawelec.

 

Kategoria: szkoły średnie

 

Prace literackie – średnie

I miejsce

Aleksandra Oto, VIII LO im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

II miejsce

Julia Białasik, XXV LO im. Stefana Żeromskiego w Łodzi.

III miejsce

Szymon Walenciak, Zespół Szkół w Mogilnie.

 

Prace multimedialne – średnie

I miejsce

Przemysław Kania, II LO im. Janusza Korczaka w Bolesławcu.

II miejsce

Jakub Drankiewicz, I LO im. B. Chrobrego w Gnieźnie.

III miejsce

Zuzanna Krawczyk, I LO im. B. Chrobrego w Gnieźnie.

 

Prace plastyczne – średnie

I miejsce

Daria Stryjak, I LO im. B. Chrobrego w Gnieźnie.

II miejsce

Angelika Puchalska, Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie.

III miejsce

Paulina Słowicka, I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie.

Wyróżnienia:

Natalia Wagner, TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim.

Julia Misyńska, I LO im. B. Chrobrego w Gnieźnie.