Wyniki etapu regionalnego – Szczecin


· Tagi: , , ,

Uroczyste podsumowanie I etapu regionalnego VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” w Szczecinie odbędzie się w dniu 8 marca 2017 r.  (środa) o godz. 12:00 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” Oddział w Szczecinie, ul. Kaszubska 20/3 w Szczecinie. Kontakt w sprawie wyników i uroczystego podsumowania konkursu w Szczecinie: Bartłomiej Ilcewicz 730-993-754.

 

Skład jury I etapu regionalnego VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” w Szczecinie:

Bartłomiej Ilcewicz – wiceprezes Okręgu Szczecin Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych
Anna Kiezik – studentka Architektury i Urbanistyki
Paweł Majewicz – dyrektor Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” Oddział w Szczecinie
Jerzy Mużyło – prezes Stowarzyszenia Kresy Wschodnie – Dziedzictwo i Pamięć

 

Kategorie: szkoły gimnazjalne

Prace literackie – gimnazjum

I miejsce
Szymon Górny, Katolickie Gimnazjum w Koszalinie

Wyróżnienie
Oliwia Michalak, Miejskie Gimnazjum w Darłowie, kl. III D

 

Prace multimedialne – gimnazjum

I miejsce
Justyna Słomka i Agnieszka Dziedzic, Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży w Lubsku, kl. III gim.

II miejsce
Natalia Szymańska, Zespół Szkół w Korlinie

III miejsce
Marta Jaśniewska, Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, kl. I A

Wyróżnienie
Aleksandra Poznańska, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie, kl. II gimnazjum

 

Prace plastyczne – gimnazjum

I miejsce
Kamila Kmiecik, Gimnazjum nr II w Gdańsku, kl. III

II miejsce
Martyna Maciak, Zespół Szkół w Debrznie, kl. III B

III miejsce
Patrycja Ferka, Zespół Szkół Społecznych w Darłowie, kl. II gimnazjum

Wyróżnienie
Natalia Szymańska, Zespół Szkół Społecznych w Korlinie

 

Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne

Prace literackie – ponadgimnazjalne

I miejsce
Andżelika Sawicka, I LO w Słupsku, kl. I A

II miejsce
Paweł Skierski, I LO w Szczecinku, kl. III A

III miejsce
Wiktoria Rakowska, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, kl. I a LO

 

Prace multimedialne – ponadgimnazjalne

I miejsce
Filip Gonciarek, Zespół Szkół nr 9 w Koszalinie

II miejsce
Weronika Mańkowska, II LO w Stargardzie, kl. III B

III miejsce
Paulina Gigowska, 9 LO im. Józefa Piłsudskiego z Gdyni, kl. III H

 

Prace plastyczne – ponadgimnazjalne

I miejsce
Emilia Sikora, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, kl. I A

II miejsce
Sergiusz Puścian, Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy, kl. III Nb

III miejsce
Aleksandra Różycka, Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy, kl. III L

Wyróżnienia
Aleksandra Halman, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach, kl. I TOR
Tomasz Rogacki, Technikum Informatyczne SCI, kl. IVA